Beschrijving
Heb jij een heel kleine ruimte zoals een tuinhuisje of schuur waar je beperkte maar veilige elektra nodig hebt? Deze compacte Gacia groepenkast met 2 aardlekautomaten en een kookgroep is de minimale uitvoering met maximale veiligheid. Anders dan standaard groepenkasten heeft deze variant aardlekautomaten in plaats van losse installatieautomaten. Elk aardlekautomaat combineert een installatieautomaat met een aardlekschakelaar, wat ruimte bespaart in de kast.
Twee aardlekautomaten met extra beveiliging
Een aardlekautomaat is een combinatie van een installatieautomaat en een aardlekschakelaar in één component. Hierdoor krijg je zowel bescherming tegen overbelasting en kortsluiting als bescherming tegen lekstromen, per groep. Met 2 aardlekautomaten creëer je twee volledig beveiligde groepen. Perfect voor een situatie waar je bijvoorbeeld binnen en buiten apart wilt schakelen, of licht en stopcontacten gescheiden wilt houden. De kookgroep met 2-polige uitvoering kan worden gebruikt voor een kleine kookplaat of als extra stopcontactgroep voor vermogendere apparaten. De aardlekschakelaar van 40A beschermt beide circuits tegen lekstromen.
Compact kastformaat voor beperkte ruimte
Deze groepenkast is compacter uitgevoerd dan de standaard 1-fase kasten, met afmetingen van slechts 220 x 280mm inclusief buisverhoging. Hierdoor past hij in kleinere technische ruimtes en krappe meterkasten. De 2-polige hoofdschakelaar van 40A geeft je de mogelijkheid om de volledige installatie uit te schakelen. Alle componenten zijn voorgemonteerd op de montageplaat, klaar voor aansluiting door een elektricien. De kunststof behuizing heeft beschermingsgraad IP40 en is geschikt voor droge binnenruimtes.
Eenvoudige installatie met uitbreidingsmogelijkheden
Door het gebruik van aardlekautomaten in plaats van losse automaten is deze kast eenvoudiger in opbouw maar biedt wel dezelfde veiligheid. Elke groep is individueel beveiligd tegen zowel overbelasting als lekstromen. Voor kleine installaties zoals een tuinhuis, schuur of gastenverblijf is dit ideaal. Groei je installatie later uit, dan kun je een Gacia aanbouwkast plaatsen om extra groepen toe te voegen. Alle Gacia kasten zijn modulair opgebouwd en eenvoudig aan elkaar te koppelen volgens NEN1010.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.