Beschrijving
Wil je dat de ventilator zelf aanspringt als je binnenkomt? De Vent-Axia Supra Design 100 TM heeft een PIR bewegingssensor die detecteert wanneer je de badkamer betreedt. Gecombineerd met een timer voor naventilatie krijg je volledige automatisering. Je hoeft nooit meer aan schakelaars te denken, de ventilator regelt alles voor je.
Slimme PIR detectie voor automatische start
De ingebouwde bewegingssensor registreert wanneer iemand de badkamer binnenkomt. De ventilator start automatisch en blijft draaien zolang er beweging is. Ideaal voor toiletruimtes en gastenbadkamers waar je wilt dat de ventilatie altijd actief is tijdens gebruik.
Timer voor perfecte naventilatie
Na vertrek uit de badkamer blijft de ventilator via de timer nog nadraaien. Je stelt de nalooptijd in van 1 tot 30 minuten, afhankelijk van je behoefte. Deze combinatie van bewegingssensor en timer zorgt voor optimale luchtkwaliteit zonder dat je er omkijken naar hebt.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.