Beschrijving
Moet je je gasleiding van 28mm naar 22mm versmallen? Deze Viega verloopkoppeling doet dat op de meest veilige manier. Beide kanten pers je gewoon, dus je houdt de voordelen van perstechniek over de hele lengte van je installatie.
Naadloos versmallen zonder drukverlies
Bij grotere gasinstallaties begin je vaak met een hoofdleiding van 28mm die je later vertakt naar kleinere diameters. Deze verloopkoppeling zorgt voor een geleidelijke overgang naar 22mm, met minimaal drukverlies. De binnencontouren zijn zo ontworpen dat het gas soepel doorstroomt. Ideaal voor het punt waar je van een hoofdtoevoer naar een vertakking gaat, bijvoorbeeld van de meterkast naar een individueel apparaat.
Volledig persbaar voor maximale veiligheid
Omdat beide kanten persaansluitingen zijn, behoud je alle voordelen van het Viega Profipress Gas systeem. Geen open vuur nodig, geen afkoeltijden en direct belastbaar. De HNBR-dichtingen aan beide zijden zijn speciaal ontwikkeld voor gasgebruik en houden stand tussen -20 en +70°C. De gele markering laat duidelijk zien dat dit een gasfitting is. Dankzij SC-Contur zie je bij de druktest meteen of beide kanten goed geperst zijn. Een verloop met twee keer de zekerheid!

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.